Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763
15 września, w Niedzielę Środków Społecznego Przekazu w 18 parafiach diecezji warszawsko-praskiej była prowadzona zbiórka do puszek na rzecz Radia Warszawa. Celem zbiórki, która ciągle trwa, jest modernizacja newsroomu, czyli miejsca w którym opracowuje się codzienne wiadomości.
Do puszek kwestarskich uzbierano kwotę 37.774 zł. Dziękujemy!
Najwięcej udało się uzbierać w parafiach MB Nieustającej Pomocy (ul. Nobla), MB Królowej Polski w Aninie, Św Patryka (ul. Rechniewskiego)
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za ich wsparcie. Jesteśmy Państwu ogromnie wdzięczni i czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy. Radio Warszawa rozwija się dzięki Darczyńcom.

Nasz newsroom wymaga gruntownej modernizacji a jej koszt wyniesie ok. 150 tysięcy złotych. Dzięki tej inwestycji nasi Słuchacze będą otrzymywać coraz lepsze serwisy informacyjne.

 

Uzbierana w niedzielę kwota to 25% założonego budżetu modernizacji radiowego newsroomu. Zbieramy zatem dalej, ten cel jest dla nas ważny.
Mogą Państwo przyczynić się do zebrania pozostałej kwoty, również dzieląc się informacją o zbiórce ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi w mediach społecznościowych i “realu”.
Kontynuujemy naszą zbiórkę przez Facebooka i Bank Słuchaczy na www.bank-sluchaczy.pl (to oficjalny kanał wspierania Radia Warszawa).
Zachęcamy do hojności, również do zostania darczyńcą regularnym, ponieważ rozwój Radia Warszawa jest możliwy tylko dzięki Słuchaczom.
Z góry dziękujemy za Państwa wkład!
FacebookMENUAudycje
Scroll Up