Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Doroczne Spotkanie Opłatkowe Słuchaczy i Darczyńców za nami!

Odbyło się w podziemiach Bazyliki Katedralnej przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie, poprzedziła je Msza Święta w ich intencji, odprawiona przez dyrektora Radia Warszawa ks.dr Mariusza Wedziuka.

Był to czas radości i wspólnoty, jaką Radio Warszawa stara się budować razem ze Słuchaczami. W niepowtarzalnej przestrzeni podziemi Katedry goście i zespół rozgłośni uczestniczyli w  koncercie wschodzącej gwiazdy polskiej piosenki, wyróżnionej w konkursie The Voice of Poland – Darii Adamczewskiej. Wspólnie z młodziutką, ale ogromnie utalentowaną i pełną energii wokalistką śpiewano kolędy. Po koncercie nastąpiły życzenia i tradycyjne łamanie się opłatkiem. Była to okazja dla Słuchaczy, by poznać osobiście i porozmawiać z najpopularniejszymi dziennikarzami Radia Warszawa i by oni mogli porozmawiać z tymi, dla których kierują na co dzień swoje słowa z anteny.

 

 

FacebookMENUAudycje
Scroll Up