Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Od dnia 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO. Co to oznacza dla Banku Słuchaczy? Podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje i zmiany.

Administratorem Twoich danych osobowych, które przetwarzamy w celu prowadzenia projektu Bank Słuchaczy Radia Warszawa jest Fundacja Kapitał Młodych z siedzibą w Warszawie, ul. Nawigatorów 5/2, 04-628.

Dbamy o to, aby dane te były odpowiednio zabezpieczane, a ich przetwarzanie było jasne, rzetelne i zgodne z przepisami. W ramach naszego zobowiązania do przejrzystości zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Zdajemy sobie sprawę, że powierzanie nam swoich danych wiąże się z dużą dozą zaufania i chcemy zapewnić, że to zaufanie jest dla nas bardzo ważne.

Nowe przepisy wymagają więcej dbałości od podmiotów, które przetwarzają dane osobowe. Jednocześnie każdy z nas jako użytkownik różnych serwisów internetowych ma możliwość całkowitego usunięcia danych, jak również udostępnienia zakresu informacji, który jest posiadany na nasz temat. Dlatego też informujemy, że w Banku Słuchaczy wymagamy podania jedynie tych informacji, które są niezbędne do codziennej działalności. Dane gromadzimy w celu prowadzenia rejestru członków Banku Słuchaczy, przesyłania podziękowań i życzeń świątecznych, informowania o wynikach Banku Słuchaczy, informowania osób zarządzających Radiem Warszawa o przebiegu projektu i stanie przekazywanych darowizn, a także realizowaniu bieżących zapytań od członków Banku Słuchaczy spływających drogą mailową.
Dołożyliśmy także starań, aby stosownie zabezpieczyć dane. Są one przechowywane w pliku zabezpieczonym hasłem, do którego dostęp ma wyłącznie Inspektor Ochrony Danych Fundacji Kapitał Młodych. Jednocześnie wdrożyliśmy także certyfikat SSL na stronie banksluchaczy.pl, aby zabezpieczyć proces wprowadzania danych do formularza rejestracyjnego.

Aby usunąć swoje dane z Banku Słuchaczy – prosimy o maila  na adres zarzad@kapitalmlodych.pl z prośbą o całkowite usunięcie danych. W takiej sytuacji będziemy wdzięczni za podanie przyczyny, gdyż uniemożliwi nam to dalszą komunikację.

W razie pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni pod mailem i numerem infolinii Banku Słuchaczy (22 378 15 06).

FacebookMENUAudycje
Scroll Up