Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

BS listopad

Radio Warszawa oraz Fundacja Kapitał Młodych zapraszają na listopadowe spotkanie Banku Słuchaczy. Czy “Bóg, Honor, Ojczyzna” to słowa zapomniane?

Posłuchajmy, co na ten temat ma do powiedzenia p. Jan Pospieszalski – publicysta, muzyk, autor programu “Jan Pospieszalski: Bliżej” emitowanego w TVP.

Czy stosunek Polaków do wartości patriotycznych ulega systematycznemu zacieraniu? Dlaczego zwykli patrioci nie mogą spokojnie przejść ulicami Warszawy?  Komu zależy na takim rozwoju spraw?Te pytania zadaje dziś sobie wielu Polaków. Próbę odpowiedzi na nie podejmiemy na naszym spotkaniu już za tydzień – 25 listopada 2014 r.

Zaczniemy tradycyjnie Mszą Świętą w Katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika o godz. 18.00, a następnie udamy się do Sali Kurialnej. Nasz gość – p. Jan Pospieszalski podzieli się z nami refleksjami jako dziennikarz, muzyk i patriota.

Serdecznie zapraszamy!

Polub profil Banku Słuchaczy na Facebooku 

 

 

 

FacebookMENUAudycje
Scroll Up