Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Bez nazwy
Drodzy Przyjaciele Radia Warszawa,

w nowym roku zapraszamy Was na opłatkowe spotkanie Banku Słuchaczy. Spotykamy się w czwartek, 7 stycznia 2015 r. o godz. 19.00 w podziemiach bazyliki katedralnej Świętych Floriana Męczennika i Michała Archanioła przy ul. Floriańskiej 3. Tadycyjnie zapraszamy także na Mszę Świętą o godz. 18.00.  

Na tym spotkaniu chcemy podzielić się opłatkiem, składając szczere życzenia na rozpoczęty rok 2016 oraz wspólnie odśpiewać kilka kolęd. Jednak to nie wszystko – do wspólnego kolędowania zaprosiliśmy także Chór Centrum Myśli Jana Pawła II. Historia powstania tego chóru jest historią spotkania młodych ludzi, którzy w kwietniu 2005 roku postanowili, poprzez świadectwo swojego życia, ponieść dorobek nauczania Wielkiego Papieża Polaka. Muzyka jest dla nich „światowym językiem esperanto”, językiem porozumiewania z każdym napotkanym człowiekiem i niezawodnym sposobem uwrażliwiania społeczeństwa na piękno.

Z pewnością przypadną Ci do gustu. Więcej o tym zespole można przeczytać tutaj.

W razie pytań prosimy kontaktować się poprzez Infolinię Banku Słuchaczy lub mailowo na zarzad@kapitalmlodych.pl.

ChórCMJP2_2

FacebookMENUAudycje
Scroll Up