Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Radio Warszawa rozwija się dzięki darowiznom Słuchaczy i Przyjaciół, wpłacanym regularnie. Bardzo ważnym zastrzykiem środków na działalność są również odpisy 1% podatku, przeznaczanego na cele pożytku publicznego przy rozliczeniu rocznym. Również w tym roku do takiego odpisu ma prawo każdy podatnik składający PIT za rok 2021.

Termin tegorocznego rozliczenia z fiskusem jest coraz bliżej i z serca zachęcamy, by przy tej okazji zechcieli Państwo wzmocnić dzieło naszej stacji przeznaczając na ten cel swój 1%. Dla Państwa nie oznacza to żadnych kosztów a nam daje możliwość finansowania wielu cennych projektów.

 

Zbieranie 1% na rzecz Radia Warszawa, podobnie jak w ubiegłych latach, odbywa się dzieki uprzejmości Pallotyńskiej Fundacji Salvatti.pl.

 

Jak przekazać 1% swojego podatku? Na kilka sposobów, które omawiamy poniżej.

 

1. Przy rozliczaniu PITu samodzielnie, można skorzystać z nieodpłatnego programu on-line.

WAŻNE! Cel szczegółowy: “RADIO WARSZAWA”, bez wpisania go darowizna nie dotrze do nas.

Program do rozliczenia PIT za 2021

 

2. Rozliczając PIT w inny sposób, należy podać nr KRS 0000309499.

Ważne:  w rubryce “cel szczegółowy” trzeba wpisać “RADIO WARSZAWA”, w przeciwnym wypadku darowizna do nas nie trafi.

 

3. Również emeryci i renciści, którzy nie składają samodzielnie PIT mogą w prosty sposób przekazać 1% swojego podatku na rozwój naszej rozgłośni.

W tym celu wystarczy wpisać swoje dane w poniższym gtowym formularzu PIT-OP i złożyć go  w Urzędzie Skarbowym.

Pobierz i wydrukuj

 

W razie pytań na temat przekazywania 1% i innych spraw związanych z darowiznami prosimy o kontakt  z sekretariatem Radia Warszawa, pod numerem 22 6192829,w godzinach 9-16, w dni powszednie.

 

Z góry bardzo dziękujemy za zaufanie wszystkim osobom, które zdecydują się swój 1%  przekazać właśnie nam. Dzięki  tym środkom będą tworzone nowe audycje na tematy ważne dla Słuchaczy. Będziemy mogli nagłaśniać kolejne akcje charytatywne, dbać o sprzęt i odpowiednią jakość emisji, na którą zasługują Słuchacze.

FacebookMENUAudycje
Scroll Up