Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

W roku setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej będziemy bawić się z naszymi Słuchaczami i Przyjaciółmi pod hasłem “UŁAŃSKA FANTAZJA”, w stylu lat `20 XX wieku.

W trakcie balu odbędzie się aukcja charytatywna zorganizowana wspólnie z Fundacją Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom, na rzecz Anastazji, ambitnej studentki informatyki z Grodna. To młoda Polka, która mimo znacznego stopnia niepełnosprawności walczy o wykształcenie i samodzielność.

Zabawę z międzywojennym fasonem poprowadzi wodzirej a w klimat tych arcyciekawych czasów wprowadzi uczestników grupa rekonstrukcji historycznej “Bluszcz”.
Atrakcją balu będzie pokaz mody z lat ’20, walc kotylionowy, toasty historyczne. Stroje balowe nawiązujące do epoki są bardzo mile widziane.

Krzepiące i eleganckie przekąski oraz napoje w trakcie całej zabawy zapewnią Gospodarze Domu pod Dobrymi Aniołami w Warszawie-Wesołej, który w tym roku gości Bal Dobroczynny Radia Warszawa.

Wszelkie informacje oraz zaproszenia są dostępne w sekretariacie Radia Warszawa przy ul. Floriańskiej 3, w godzinach 9.00-16.00, pod numerem 22 6192829.

Do odbioru zaproszenia uprawnia wpłata cegiełki na pokrycie kosztów lokalu, poczęstunku i muzyki, jest możliwość złożenia jej na konto bankowe, informacje również w sekretariacie.

Do zobaczenia!

FacebookMENUAudycje
Scroll Up