Warning: A non-numeric value encountered in /home/fundac34/domains/bank-sluchaczy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763
_MG_4462_802

Świątynia Opatrzności Bożej

W ramach zimowych spacerów po warszawskich świątyniach już w najbliższą sobotę 9 lutego zapraszamy Was  do Wilanowa,  na spotkanie we wznoszonej  Świątyni Opatrzności Bożej. Spotkanie rozpoczniemy o godz.11 mszą św., którą odprawi w intencji naszych słuchaczy i zespołu radiowego dyrektor Radia Warszawa ks. Grzegorz Walkiewicz. Po mszy św. spotkamy się  z proboszczem parafii Opatrzności Bożej – ks. Pawłem Gwiazdą, oraz  zwiedzimy  ukończone już  pomieszczenia budowanego obiektu.

Co jest za tymi drzwiami – pod takim hasłem Parafia Miłosierdzia Bożego i  św. Faustyny oraz Radio Warszawa  organizują w sobotę  16 lutego pielgrzymkę autokarową szlakiem kościołów chrześcijańskich znajdujących się na terenie Warszawy. Podczas naszego pielgrzymowania nawiedzimy następujące kościoły: ewangelicko -reformowany, mariawitów, baptystów, ewangelicko- augsburski, metodystów i polskokatolicki. Szczegółowe informacje o pielgrzymce możecie uzyskać dzwoniąc do sekretariatu Radia Warszawa pod nr Tel.22 619 28 29 od poniedziałku  do piątku w godz. 10-16.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tych wydarzeniach!

FacebookMENUAudycje
Scroll Up